Zadzwoń: 62-767-22-75 lub 602-619-058

Niebanalny upominek dla najbliższych – fotoalbum i fotoksiążka

Znalezienie oryginalnego i mocno spersonalizowanego upominku dla bliskiej sercu osoby nie jest zadaniem prostym. Naszym najbliższym chcielibyśmy podarować coś wzruszającego, niebanalnego i wywołującego pozytywne skojarzenia. Teoretycznie sprawa wydaje się prosta, w praktyce jednak bardzo trudno jest znaleźć przedmiot, który w stu procentach spełniałby nasze oczekiwania.

Kiedy myślimy o prezencie dla bliskiej sercu osoby (np. rodziców, dzieci, rodzeństwu czy przyjacielowi), zwykle pragniemy odejść od typowo materialnych podarunków, które są najłatwiejsze, a jednocześnie w niewielkim stopniu spersonalizowane. Prezent od serca, wywołujący emocje, jest często bardziej wartościowy niż drogi zegarek czy ekskluzywna biżuteria. Warto poświęcić nieco czasu (i serca), aby przygotować upominek, który sprawi, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo. A takim właśnie upominkiem może być fotoalbum lub nowoczesna fotoksiążka. Obecnie można nawet wykonać własny projekt fotoalbumu, który będzie całkowicie dopasowany do naszych potrzeb.

Klasyczny album lub nowoczesna fotoksiążka

Doskonałym pomysłem na upominek dla bliskiej sercu osoby jest klasyczny album fotograficzny ze wspólnymi zdjęciami. To idealny prezent dla rodziny, przyjaciół czy partnera. Sprawdzi się z okazji urodzin, Dnia Matki czy Ojca, czy jubileuszu. Wystarczy wywołać wyjątkowe zdjęcia, a następnie posegregować je w albumie. Warto wybrać fotografie, które wywołują szczególne emocje, czyli np. śmieszne fotografie. Zdjęcia można uporządkować chronologicznie, by – przykładowo – przedstawić historię związku lub okres dzieciństwa.

Innym rozwiązaniem jest fotoksiążka. Fotoksiążka może być zaprojektowana na podstawie indywidualnego pomysłu. W ten sposób będzie całkowicie dostosowana do twoich potrzeb lub gustu osoby, której zamierzasz ją wręczyć. Można w niej umieścić nie tylko zdjęcia, ale również krótkie teksty, cytaty czy śmieszne podpisy. Wszystko zależy od twoich pomysłów. Tworząc fotoksiążkę, można skorzystać z wielu ciekawych szablonów, które ułatwią ci wykonanie oryginalnego prezentu.

Zostaw komentarz