Zadzwoń: 62-767-22-75 lub 602-619-058

Fotoalbumy Malik – o nas

Witamy w świecie albumów, fotoalbumów, fotoksiążęk, kronik, ksiąg pamiątkowych

Nasza firma Fotoalbumy Malik, mieszcząca się w Kaliszu, jest „siostrą” firmy Foto Studio Malik, działającej w branży fotograficznej od 1932 roku, oraz Fotowydruki Malik, działającej w branży wydruków wielkoformatowych od 15 lat. Prowadzimy produkcję i sprzedaż albumów, fotoalbumów, fotoksiążek, kronik, ksiąg pamiątkowych i innych podobnych produktów, zarówno w postaci wyrobów gotowych, jak i indywidualnych zamówień według potrzeb i preferencji Klientów. Ze względu na to, że to właśnie Klienci i ich zadowolenie są dla nas priorytetem, nieustannie się rozwijamy, poszerzając ofertę o nowe, unikalne rozwiązania.

Fotoalbumy na zamówienie – stwórz fotoalbum według własnego projektu

www.fotoalbumymalik.pl to sklep internetowy z bogatą ofertą oraz kreatorem do tworzenia fotoalbumów według własnego projektu. U nas stworzysz wyjątkowy fotoalbum – online, bez wychodzenia z domu. Oferowane przez nas ekskluzywne albumy fotograficzne zachwycają wyglądem oraz precyzją wykonania, która przekłada się na ich nieprzeciętną trwałość. Staramy się na bieżąco śledzić trendy i potrzeby Klientów. Jeżeli nie widzisz na naszej stronie tego, czego szukasz, wyślij e-mail z zapytaniem, a postaramy się znaleźć rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Realizujemy najbardziej wymagające i zwariowane fotoalbumy na zamówienie. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail fotoalbumy@fotomalik.pl

Ekskluzywne albumy fotograficzne – technologia produkcji

Wysoką jakość naszych albumów uzyskujemy dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, które sprowadzamy przede wszystkim z Włoch. Dbamy o najwyższą jakość, unikając tanich zamienników produkcji dalekowschodniej. Nasze wyroby są produkowane w niewielkiej introligatorni, każdy wyrób przechodzi przez ręce człowieka, jest dokładnie składany i weryfikowany pod względem jakościowym. Dlatego możemy zaoferować naszym Klientom prawdziwie ekskluzywne albumy fotograficzne, stanowiące idealną oprawę dla cennych wspomnień. Jakość i trwałość naszych wyrobów pozwala nam na udzielenie pięcioletniej gwarancji, oczywiście pod warunkiem ich właściwego przechowywania i składowania. Albumy, księgi, kroniki i podobne wyroby powinny zawsze być przechowywane w suchych pomieszczeniach o umiarkowanym stopniu nasłonecznienia, w opakowaniach dostarczanych wraz z wyrobem, w pozycji leżącej lub całkowicie pionowej.

Zapraszamy do zakupów.