Zadzwoń: 62-767-22-75 lub 602-619-058

Pamiątka ślubna – tradycyjny album fotograficzny

Współcześnie fotografia cyfrowa zdecydowanie dominuje, stąd też nie jesteśmy już zmuszeni do tego, aby wywoływać zdjęcia, a następnie odpowiednio je porządkować w albumie. Co więcej, do fotografowania nie potrzebujemy już nawet aparatu fotograficznego, wystarczy użyć smartfona! Niemniej jednak nadal są takie sytuacje, gdy nasze wyjątkowe zdjęcie potrzebują szczególnej oprawy w postaci eleganckiego, tradycyjnego albumu fotograficznego. Jedną z takich sytuacji jest ślub i wesele.

Tradycyjne albumy ślubne

Album ślubny w tradycyjnej formie to najlepsza pamiątka z tego wyjątkowego wydarzenia z życia. Solidnie wykonane albumy zachowują swój estetyczny wygląd nawet przez kilkadziesiąt lat, stanowiąc doskonałą ochronę również dla fotografii. Zwykle zawierają kartonowe strony, które są znacznie trwalsze niż zwykły papier i niełatwo ulegają zniszczeniu. Poszczególne strony dodatkowo przedzielone są pergaminowymi przekładkami, zabezpieczając zdjęcia przed działaniem promieni słonecznych i sklejaniem. Fotografie w takich albumach nie blakną i przez długi czas pozostają w idealnym stanie. Co ważne, można je wygodny i bezpieczny sposób przeglądać.

Obecnie możemy wybierać spomiędzy różnych rodzajów albumów. Fotoalbumy tworzone są na indywidualne zamówienie. Można wybierać spomiędzy różnorodnych okładek, materiałów, kolorów, rodzajów papieru i szablonów. Dostępne są w różnych formatach i z różną ilością stronic. Każdy album może być więc perfekcyjnie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Ślubne albumy fotograficzne są dostępne w różnych cenach. Ich ostateczny koszt zależy przede wszystkim od tego, jaki wariant albumu wybierzemy. Niemniej jednak koszt tradycyjnego albumu jest zdecydowanie niższy niż np. ramki cyfrowej.

Fotograficzny album, chociaż nieco mniej popularny niż kiedyś, wciąż jest najlepszym pomysłem na pamiątkę ze ślubu, a także innych wyjątkowych wydarzeń z życia, takich jak chrzest, komunia, a także niezapomniane wakacje czy piękne fotografie dziecka.

Zostaw komentarz